Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Fundacja i jej założenia

Fundacja jest organizacją pozarządową ma określony kapitał oraz cel.

Fundacje są różne część z nich ma na celu zrzeszanie ludzi o podobnych celach czy zainteresowaniach, część z nich zainteresowana jest pomaganiem osobom chorym, uzależnionym czy ubogim.

W fundacjach pracują bardzo różni ludzie część z nich jest wykształcona w danym kierunku na przykład lekarze, ale część pracuje w charakterze wolontariuszu a ich praca jest niemniej ważna od innych, praca ta nie wiąże się z zarobkiem większość fundacji utrzymuje się dobrowolnych wpłat ludzi lub sponsorów, czyli firm, które w określony sposób przekazują dobra materialne lub pieniądze na konto fundacji.

Do fundacji należy się zgłosić osobiście lub może to zrobić osoba trzecia w imieniu potrzebującej osoby, posiada ona określone kryteria sprawowania opieki i stara się nie zostawić nikogo bez pomocy.

Najważniejszą cechą fundacji jest bezinteresowność, ludzie pomagają innym ludziom lub zwierzętom bez ukrytego celu wzbogacenia się oczywiście czasem słyszymy o sytuacjach, kiedy to fundacja tylko minimalny procent od darowizn przekazywała na faktyczny cel, ale na szczęście jest to ewenement.

praca it
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.