Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Etykietowanie opon

Od dwóch lat wszystkie sprzedawane opony na terenie Unii Europejskiej posiadają specjalne etykiety, które mają na celu przekazanie użytkownikom wszystkich niezbędnych informacji. Ten mały prostokącik, wykonany zazwyczaj z samoprzylepnego papieru wskazuje nam na trzy podstawowe parametry, którymi cechuje się dobra i godna polecenia opona.

Po pierwsze jest to opór toczenia, który wpływa na zużycie paliwa w trakcie jazdy, oznaczany ciągiem liter od A do G, gdzie pierwsza litera alfabetu wskazuje nam na najbardziej ekonomiczną jazdę. Drugim kryterium znajdującym się na etykiecie jest przyczepność na mokrej nawierzchni.

Wspomniałam już jak istotną odgrywa to rolę na nasze bezpieczeństwo, dlatego też taka informacja jest tutaj wyszczególniona. Nalepka wskazuje podobnie, jak w pierwszym przypadku ciąg liter od A do G.

Trzecim wskaźnikiem jest emitowany przez opony hałas w trakcie ruchu, który wyrażany jest decybelach oraz dodatkowo w graficzny sposób przedstawiający jedną, dwie lub trzy fale hałasu.

24 mobile tyres fitting rushden www.backstagepromotion.pl
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.