Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Oferowanie pożywienia bezdomnym

Podstawową formą pomocy, jaką możemy nieść bezdomnym jest oferowanie im pożywienia. Jedzenie i picie jest bowiem potrzebne każdemu człowiekowi do życia i prawidłowego funkcjonowania. Organizm nie jest w stanie pracować, jeśli nie dostarczamy mu energii.

Zdajmy sobie sprawę z tego, że każdy organizm potrzebuje tej energii, nawet taki, który sam sobie nie jest w stanie zapewnić paliwa w postaci jedzenia. To co możemy zrobić dla bezdomnych to przede wszystkim zaoferować im jedzenie. Jeśli widzimy na dworcu głodnego człowieka zaoferujemy mu ciepłą zapiekankę, lub podzielmy się własnymi kanapkami.

Pożywienie dla organizmu jest szczególnie ważne w okresie uporczywych mrozów i dokuczliwych upałów. W tym czasie bowiem organizm potrzebuje więcej własnej, zmagazynowanej energii, do ochłodzenia, lub ogrzania ciała. Oferując bezdomnym jedzenie, nie skazujemy ich na pewną śmierć.

Dodatkowo taki gest wskazuje, że Ci ludzie i ich los nie pozostają nam obojętne. Mając serce z pewnością to przemyślimy i zastanowimy się następnym razem, przechodząc obok głodnego bezdomnego, który szuka pożywienia w śmietniku, czy nie warto zaoferować mu jedzenie godne człowieka.

o czym napisać post na blogu www.kozakwojtan.nieruchomosci.pl
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.