Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Zbiórki darów dla bezdomnych

Jeśli nie jest nam obojętny los ludzi bezdomnych, jednak z pewnych względów nie chcemy się z nimi kontaktować osobiście, zawsze możemy przekazać dary podczas różnego rodzaju zbiórek. Najczęściej są to zbiórki żywności organizowane przez jadłodajnie, które następnie przygotowują posiłki dla bezdomnych.

Inne zbiórki organizują noclegownie. Do nich można przynieść koce, kołdry, czy poduszki.

Również Ośrodki Pomocy Społecznej od czasu do czasu organizują akcje w ramach których możliwe jest pozostawienie rzeczy dla bezdomnych. Przyda się tak naprawdę wszystko, jedzenie i picie, bielizna nocna, koce oraz ubrania i obuwie.

Jednak nie tyko podczas zbiórek możliwe jest dziele się z bezdomnymi dobrami. Tak naprawdę w każdej chwili można iść czy to do schroniska, czy do noclegowni i pozostawić dary dla potrzebujących.

Pozostawienie darów dla bezdomnych tak naprawdę nic nas nie kosztuje, a dla tych ludzi znaczy wiele. Znaczy ciepły posiłek podczas mroźnego dnia, nową parę butów, która nie będzie przemakała na deszczu, szalik dzięki któremu będzie choć trochę cieplej, czy pościel, która sprawi, że Ci ludzie może choć przez chwilę poczują się jak w domu….

baza numerów telefonów www.ecc2007.de
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.