Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Wybór monitora do gier

Monitor to niezbędny element wszystkich komputerów – nie tylko tych dedykowanych graczom. Nie jest jednak tajemnicą, że prawdziwi entuzjaści gier komputerowych mają o wiele większe oczekiwania wobec tego typu sprzętu.

Często decydują się nawet na jednoczesne wykorzystywanie trzech monitorów, dzięki czemu gra zyskuje na realności, a wrażenia podczas zabawy są jeszcze lepsze. Kompletując komputer stacjonarny warto więc poświęcić monitorowi szczególną uwagę.

Podstawowy parametr, którym powinniśmy się zainteresować to rozdzielczość. Dobry komfort gry zapewni nam monitor 24-calowy FullHD.

Istotne są także kąty widzenia – wyższej klasy matryce umożliwią nam grę pod różnymi kątami w stosunku do ekranu. Kupując monitor powinniśmy zainteresować się także ilością wejść – D-Sub, HDMI i DVI.

Umożliwi nam to podłączanie sprzętu bezpośrednio do monitora bez konieczności używania przejściówek. Przydatną opcją jest także możliwość przełączania sygnałów – dzięki temu bez problemu będziemy mogli przełączać obraz między dwoma urządzeniami.

Wiele dostępnych w sklepach monitorów ma także wbudowane głośniki. Często są one jednak niezbyt wysokiej jakości i stanowią niepotrzebny wydatek.

Zamiast tego, o wiele lepszym pomysłem jest zainwestowanie w monitor mający możliwość regulacji pochylenia i zawieszenia na ścianie.

hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.