Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Wolontariat językowy

www.hokej.podhale.pl

Dużym powodzeniem cieszą się dziś różnorodne szkoły i kursy językowe. Jest to idealny czas dla wolontariuszy, którzy chcą sprawdzić się w roli nauczyciela i nabyć doświadczenia na tym szerokim polu.

Ochotnicy mogą pracować wśród najmłodszych, ucząc dzieci poprzez zabawę, doszkalać młodzież i dorosłych, jak i edukować obcokrajowców na wolontariacie międzynarodowym. Wolontariusze, którzy dysponują językami obcymi, mogą prowadzić zajęcia w stałych miejscach, zaproponowanych przez zatrudniającą ich organizację.

Tam też otrzymają sprzęt z którego będą mogli korzystać podczas pracy, spotykając się z uczniami indywidualnie, lub w większych grupach. Oczywiście, ich kreatywne działania zostaną docenione.

Wolontariusze mogą sami przygotowywać plan pracy i materiały, na bazie których zostaną poprowadzone lekcje. Mogą też uczyć języka polskiego obcokrajowców mieszkających u nas, lub za granicą i w ten sposób przyczynić się również do popularyzacji kultury Polski.

Opcji na spełnienie się w roli nauczyciela językowego jest wiele i każdy zainteresowany wolontariusz na pewno znajdzie coś dla siebie.

rozwoj.cywilizacja.com.pl
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.