Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Trwale usuwaj dane

Usunięcie plików z komputera oraz późniejsze opróżnienia kosza, a często nawet sformatowanie dysku wcale nie są jednoznaczne z ostatecznym pozbyciem się danych. Tak usunięte pliki można bowiem w bardzo łatwy sposób odzyskać.

Jeżeli przechowywałeś na dysku swojego komputera ważna dane, a teraz chcesz sprzedać komputer lub dać do niego dostęp osobom trzecim zadbaj o to, by nikt nie był w stanie dotrzeć do usuniętych plików. Na pewno nie chcesz, by ktoś zupełnie obcy przeglądał twoje prywatne zdjęcia z wakacji czy fotografie rodzinne.

Nikt nie lubi tez gdy ktoś analizuje jego foldery z muzyką, książkami, a tym bardziej z ważnymi dokumentami. Kiedy jednak nie oczyścisz właściwie dysku komputera, jego następny użytkownik będzie mógł bez większego problemu dotrzeć do wszystkich tych rzeczy.

Aby mieć stuprocentową gwarancję tego, że pliki, których chcesz się ostatecznie pozbyć rzeczywiście będę niemożliwe do odzyskania musisz je trwale usunąć. Służą do tego specjalne programy.

Zainstaluj je w systemie i wybierz te elementy, które chcesz zniszczyć. Spowoduje to ich trwałe i nieodwracalne usunięcie.

agencja interaktywna poznań
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.