Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Tablety – po co i dla kogo?

Aktualnie urządzeniem mobilnym, które odnotowuje doskonałą sprzedaż i jest postrzegane jako mniejsza alternatywa dla laptopa, jest tablet. Jednym z pierwszych tego rodzaju urządzeń w seryjnej produkcji był iPad firmy Apple.

Wyznaczył on kolejnym tabletom na rynku standardy w zakresie trybu działania oraz oferowanych funkcji. Potem poszło już z górki.

W tej chwili możemy wybierać spośród wielu modeli, które różnią się głównie technicznymi osiągami oraz jakością wykonania. Zazwyczaj spotkać można tablety z Androidem – to system sprawdzony i bardzo elastyczny, jest też regularnie aktualizowany, a dostępne funkcje zadowalają większość konsumentów.

Fakt, że to darmowy system sprawia, że tablety kosztują mniej niż mogłyby kosztować w innych okolicznościach. Nawet modele najbardziej renomowanych marek są dostarczane z Andkiem na pokładzie.

Kto z nich korzysta? Głównie osoby, dla których laptop w podróży to za duże obciążenie. Tablet z przekątną 7 cali z łatwością schowamy do torby, a nawet do sporej kieszeni.

Mamy przy tym ciągłą łączność ze światem dzięki sieci WiFi.

hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.