Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Side Player

Side Player, który pojawił się na rynku polskim pod koniec 2013 roku stanowi narzędzie uzdatniające odtwarzacze mp3 zainstalowane w smartfonach. Nie jest samodzielnym odtwarzaczem muzyki, ale pomaga w wygodniejszym użytkowaniu takowych w ramach obsługi telefonu z ekranem dotykowym.

Side Player stworzony został przede wszystkim do kontroli działania innych programów odtwarzających. Jego interfejs składa się z kilku przycisków wysuwanych zza krawędzi ekranu.

Z tego poziomu mamy dostęp do przycisku play/pause oraz do przewijania utworów w przód i w tył. Możliwość takiej czynności istnieje bez względu na wykonywane w danym momencie na telefonie czynności.

Wysuwające się przyciski nie zakłócają bowiem działania żadnej innej aplikacji. W związku z tym, że Side Player jest w Polsce jeszcze w fazie testów na razie korzystać z niego można za darmo.

Zanim jednak przyjmiemy z entuzjazmem tę ideę sprawdzić należy jego kompatybilność z naszym telefonem oraz używanym przez nas programem do odtwarzania muzyki. Mamy też możliwość wykupienia wersji premium, która pozwala na zmianę wyglądu oraz dodawanie animacji, a także miejsca, w którym się pojawiają.

hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.