Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Po co mi wolontariusz?

Wolontariusz to osoba, która chce zdobywać doświadczenie i rozwijać się, ubogacając swoją listę osiągnięć w sferze kariery. Takich ochotników jest ogromna ilość na całym świecie, a ich liczba stale rośnie. Czy warto zatrudnić wolontariusza? Dzisiejszy pracodawca, dbający o dobro swojej organizacji, musi być otwarty na nowe wyzwania. Przyjęcie do swojej instytucji wolontariusza na pewno jest jednym z nich.

Ochotnik, który zgłasza się do wybranego przez siebie miejsca, z pewnością jest osobą młodą, kreatywną, ze świeżym spojrzeniem na zadania, które firma wykonuje już rutynowo. Jest to szansa, aby zobaczyć problem z innej perspektywy i dać wolontariuszowi możliwość wykazania się. Z pewnością będzie on chciał zaprezentować się z jak najlepszej strony i zrobić dobre wrażenie na pracodawcy. Z zaangażowaniem będzie wypełniał powierzone mu obowiązki oraz aktywnie wyznaczał cele.

Współpraca z wolontariuszami niesie niewymierne korzyści obu stronom i z pewnością może być początkiem dłuższej współpracy.

hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.