Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Pierwsze kroki programisty

www.wymiendzinsy.pl

Postanowiłeś rozpocząć naukę programowania? Zastanawiasz się tylko, który język wybrać? Do pierwszych kroków z kodem świetnie sprawdzi się Python, który jest dość prosty i dzięki niemu łatwo przyswoisz podstawowe koncepty związane z programowaniem. Python jest doskonały dla osób, które wcześniej nie miały styczności z programowaniem. Od ponad 20 lat jest cały czas rozwijany i ulepszany.

Jest to język, umożliwiający tworzenie zaawansowanych aplikacji dla różnych systemów operacyjnych. Ponadto wzbogacony jest o system automatycznego zarządzania pamięcią. Jeżeli zdecydowałeś się na naukę programowania w tym języku, to przyszła pora na wybór książki.

Z lektury powinieneś dowiedzieć się więcej o: typach prostych, zmiennych, instrukcjach warunkowe, pętlach oraz listach. Przydatną wiedzą jest tworzenie listy i funkcji. Warto przed rozpoczęciem pracy na Pythonie dowiedzieć się jak obsługiwać wyjątki i korzystać z plików.

Masz już tę wiedzę? Świetnie! Możesz przeskoczyć poziom podstawowy i rozpocząć naukę od trudniejszych pojęć i umiejętności: programowanie obiektowe, tworzenie grafiki oraz graficznego interfejsu użytkownika, tworzenie animacji i efektów dźwiękowych – to tylko niektóre z „poważniejszych” tematów. Z wiedzą teoretyczną na pewno szybko napiszesz swój pierwszy program!.

W drukarni booklet mozna zamawiać naklejki online na naszej stronie internetowej sklep internetowy BestSeller
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.