Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Pamiętaj o słuchawkach!

www.wislakosz.pl

Nagrywanie muzyki to przede wszystkim praca na komputerze – to tutaj zgrywasz ścieżki dźwiękowe i montujesz z nich piosenki. Zanim jednak muzyka trafi do komputera, musi zostać zgrana – a to wiąże się z procesem nagrywania. Kiedy się śpiewa lub gra na instrumencie ważny jest odsłuch – podobnie jak podczas montażu.

Niezbędne są tutaj słuchawki – muzyka trafiająca bezpośrednio do ucha pozwala wychwycić wszelki błędy i nieprawidłowości. Słuchawki wybierasz w zależności od preferencji – mogą to być np. modele maleńkie douszne lub duże DJ’skie.

Zdecydowanie lepiej odsłuchuje się dźwięki na modelach dużych – jest to też dużo wygodniejsze. Masz do wyboru modele na kabel i bezprzewodowe. Podczas wyboru miej na uwadze, że opcja bez kabelka jest bardziej czuła, a tym samym podatna na szumy – może to utrudnić odsłuchiwanie muzyki.

Ważnym czynnikiem podczas wyboru słuchawek jest cena – to od niej zdecydowanie dużo zależy. Dlatego idąc na zakupy, warto od razu powiedzieć sprzedawcy, jakim dysponujemy budżetem – unikniemy wówczas rozczarowań.

ogladajonline.com.pl
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.