Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Komputer dla gracza – w co zainwestować, a na czym zaoszczędzić?

Samodzielne złożenie komputera dla gracza to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób, które nie miały z tym wcześniej do czynienia. Czytając recenzję i opinie pojawiające się w sieci, można dojść do wniosku, że w celu zapewnienia sobie komfortowej rozgrywki wszystkie części muszą być najwyższej klasy. W rzeczywistości są takie, na których można zaoszczędzić.

Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z grami komputerowymi z pewnością nie musimy kupować płyty głównej z najwyższej półki. Ważne jedynie, aby miała ona odpowiednie gniazdo pod procesor. Zaoszczędzić możemy także na twardym dysku.

Choć profesjonalni gracze polecają te o pojemności nawet 1 TB, z powodzeniem wystarczy nam taki, który może przechować 500 GB. Jedyne dwie rzeczy, na których nie warto oszczędzać to procesor i karta graficzna. W komputerach przeznaczonych do gier wciąż pierwsze skrzypce gra ta druga, bez której rozgrywka staje się praktycznie niemożliwa.

Kupując procesor, możemy zdecydować się na ten ze średniej półki, jednak swoją wydajnością nie może on zbyt odbiegać od karty graficznej. Jeżeli więc dobrze zaplanujemy swoje zakupy, dobry komputer do gier nie okaże się wcale takim drogim zakupem.

moneyball24
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.