Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Domowe studio muzyczne

www.bale.szczecin.pl

Domowe studio muzyczne to tani i wygodny sposób na nagrywanie muzyki. Wynajmowanie profesjonalnego pomieszczenia często jest poza naszym zasięgiem – rzeczą nie do przeskoczenia są często horrendalne koszty lub zwyczajny brak takiego miejsca w okolicy, a dojazdy nie wchodzą a grę ze względu na brak czasu. Domowe studio można bez trudu skompletować. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest odpowiednie pomieszczenie – nie musi być duże.

Wystarczy niewielki kawałek piwnicy, strychu lub stara komórka. Czyste, niezagracone wnętrze warto wyciszyć – albo gąbkami albo wytłoczkami po jajkach. Zadbajmy o to, aby lokal był obfity w gniazdka – problemem będzie, kiedy podczas nagrywania okażę się, że nie wszystkie sprzęty mogą być podłączone, bo zwyczajnie brakuje gniazdek. Mikrofon na stojaku, aby dobrze się śpiewało i dobre słuchawki, by słyszeć muzykę i siebie.

Dobrze jest zaopatrzyć się w duże biurko, stół lub ławę. Na dużej powierzchni zmieścimy sprzęt nagrywający, komputery głośniki i inne przydatne rzeczy. Pomyślmy także o miejscach do siedzenia. Podczas przerwy, odsłuchiwania i pracy nad obróbką materiału lepiej siedzieć – to wszystko zajmuje długie godziny pracy.

stacje robocze www.luksjamed.pl
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.