Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Co zawiera dobry zestaw do nagrywania muzyki w domu?

www.biegdlapokoju.pl

Chcąc zorganizować domowe studio nagraniowe warto zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt. Oczywiście, najłatwiej jest pójść do sklepu i zakupić gotowy zestaw. Jednak jest to też najdroższe rozwiązanie – sprzęty i oprogramowanie do nagrywania i oprawy muzyki nie są tanie. Koszty takiego zestawu zaczynając się w granicach tysiąca złotych, a kończą? Tu wszystko zależy od pieniędzy, jakimi dysponujemy. Optymalna cena dobrej jakości zestawu to ok.

dwadzieścia tysięcy złotych. Często zakupiwszy taki zestaw, niektóre elementy wydają się zbędne, a inne nie spełniają naszych oczekiwań – wtedy coś dokupujemy, wymieniamy, sprzedajemy. Lepszym rozwiązaniem byłoby tutaj samodzielne skompletowanie zestawu do nagrywania muzyki w domu. Podstawową i najważniejszą rzeczą jest komputer, na którym będziemy nagrywać. Musi być dobrej jakości, dysk oponować miejscem na dyskach, a także powinien być wyposażony w odpowiednią kartę dźwiękową.

Do tego oprogramowanie – płatne lub bezpłatne, jakie dostępne jest w Internecie. Ważną rzeczą jest interfejs – podłącza się go z komputerem i laptopem za pomocą portu USB. Mikrofon dopieramy w zależności od potrzeb – podobnie głośniki oraz słuchawki. Do tego instrumenty np. klawisze.

Fajne posty na bloga gielda.ofefundusze.pl
hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.