Outsourcing

w branży IT- szansą na rozwój rynku pracy w Polsce.

Co warto zainstalować na iPhone?

Użytkownicy zaczynający swoją przygodę systemem iOS i produktami mobilnymi Apple często zadają sobie pytanie – co warto na nich zainstalować? Zobaczmy więc bez których aplikacji nie można się obejść. Na początku warto zadbać, aby za pomocą naszego iPhone’a móc się bez problemu komunikować się ze światem. Przydadzą nam się więc takie aplikacje jak Facebook, Messenger, Tweetbox czy Skype.

iPhone’y świetnie nadają się również do czytania książek i codziennej pracy. Aby jednak móc to robić, konieczna będzie instalacja iBooks, iMagazine, Kindle lub Flipboard. Chcąc w pełni korzystać z możliwości naszego telefonu dobrze również wyposażyć go w aplikacje typowo biurowe, jak Pages służące to tworzenia dokumentów, Keynote – do prezentacji multimedialnych, EverNote – do notatek czy Numbers – do arkuszy kalkulacyjnych.

Konieczne jest także zainstalowanie przeglądarki internetowej. W miarę korzystania z iPhone’a, a tym samym iOS odkryjemy zapewne inne przydatne aplikacje. Na początek jednak, te powinny wystarczyć.

hocoma.pl © 2019 | Newsphere by AF themes.